POZNAJ NAS LEPIEJ

O NAS

KIM JESTEŚMY?

Poznaj lepiej nasz salon i daj się namówić!

Podo and Beauty

Podo and Beauty powstało na  gdańskiej Morenie  z pasji kosmetycznych i umiłowania do bezpośredniej pracy z człowiekiem. 20-letnie istnienie na mapie salonów kosmetycznych Gdańska zaowocowało  dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą popartą szkoleniami.

Przekłada się to na kompleksowe usługi od stóp do głowy. Szeroka gama usług kosmetycznych pozwala Naszym klientom na wybranie  z naszą  pomocą optymalnych dla nich rozwiązań  z zakresu podologii ,kosmetyki i medycyny estetycznej. Zabiegi kosmetyczne to niewątpliwie doskonały moment na relaks  w codziennej bieganinie. Zapraszamy!

Poznaj nasz zespół

Alicja Hinz

Kosmetolog, podolog

Pasjonatka manualnych terapii twarzy. Jej ręce kochają Facemodeling i masaż Kobido. Równie dobrze odnajduje się w kosmetologii estetycznej inwazyjnej. Podologia to kolejna jej ulubiona dziedzina: odciski, modzele, brodawki nie mają szans.

Weronika

Kosmetolog, podolog

Wieloletnia specjalistka od stóp i dłoni. Dokładność i precyzja połączone ze spokojem to jej standard pracy. W pozostałych obszarach kosmetyki odnajduje się równie dobrze zapewniając klientom relaks i znakomite efekty.

NIE MA BRZYDKICH KOBIET, SĄ TYLKO TAKIE,KTÓRE NIE WIEDZĄ,ŻE SĄ ŁADNE!
VIVIEN LEIGHT