zobacz co oferujemy

NASZE USŁUGI

Podologia

Jako specjaliści podolodzy troszczymy się o dobry stan Twoich stóp. Potrafimy zdiagnozować dolegliwości, np. choroby paznokci, brodawki czy pękające pięty, i wdrożyć odpowiednie metody leczenia. Wykonujemy nielekarskie zabiegi na stopach, których nie przeprowadzisz w gabinecie kosmetycznym. Uzyskasz też od nas wiedzę na temat profilaktyki w obrębie stóp. Poradzimy sobie również z odciskami, modzelami oraz bolesnymi miejscami przy paznokciach. W PODO AND BEAUTY dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci poczuć się lepiej!

Pielegnacja stóp i dłoni

W ramach pielęgnacji stóp i dłoni proponujemy Państwu różnego rodzaju zabiegi manicure i pedicure. Wykonujemy m.in. pozwalający cieszyć się długotrwałymi efektami manicure i pedicure hybrydowy wraz z zabiegami poprawiającymi wygląd skóry dłoni. Zapraszamy również Panów do skorzystania z tej strefy salonu.

Oprawa oka

Znajdziesz u Nas bogaty wachlarz zabiegów związanych z urodą oka. Począwszy od klasycznej henny ,poprzez henne pudrowa ,farbkę a kończąc na laminacji brwi i rzęs. Proponujemy również dobrane zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej na tą okolicę. Pracujemy na antyalergicznych produktach wiodących marek.

Terapie manualne twarzy

Zaawansowane techniki pracy na powięziach, mięsniach i skórze pozwalają osiągać spektakularne efekty w sposób całkowicie naturalny. Błysk w oku, dotlenienie, młodszy wygląd, redukcja zmarszczek, poprawiona elastyczność, gładsza struktura skóry to efekty które możemy osiągnąć. Facemodeling, masażu Kobido, masaż klasyczny to nasze perełki.

Kosmetyka twarzy

Doświadczenie poparte wieloma szkoleniami pozwala nam na dobranie odpowiednich zabiegów do Twojej cery. Oferujemy m.in infuzje tlenową Mondunique, sonoforeze, peeling kawitacyjny, microdermabrazje, mezoterapie bezigłowa Dermation ,laser  kosmetyczny PDT MASTER CHANTARELLE. Do powyższych zabiegów dedykowane są sprecyzowane linie kosmetyczne ,którymi również możemy kontynuowac pielęgnację domową. Nasz  zespól dobierze odpowiednie preparaty dla Twojej skóry aby pielęgnacja nie była już nigdy przypadkowa.

Kosmetologia estetyczna

Kosmetyka estetyczna to część kosmetyki bardziej inwazyjnej .Proponujemy zabiegi ,w których przekraczamy bariere skórną docierając ze składnikami stymulującymi do skóry właściwej jak mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe czy karboksyterapia. Można u nas skorzystać również z zabiegów wypełniania kwasem hialuronowym. W tym obszarze oferujemy również stymulujące peelingi chemicznie jak PRX.

NIE CZEKAJ

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ